Twórz szybciej

Rewole DICTATE to rozwiązanie pozwalające w szybki sposób zapisywać długie i potencjalnie czasochłonne teksty przy pomocy swojego głosu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi słowników, zawierających setki tysięcy specjalistycznych terminów, Rewole DICTATE działa dobrze nie tylko w przestrzeni biznesowej, ale pozwala zaoszczędzić cenny czas dla pracowników z branży medycznej, prawnej lub administracji państwowej.

Bądź rozumiany

Samoucząca się sieć neuronowa oraz ogromna baza słów i terminów gwarantują dokładność transkrypcji. Twórz i edytuj teksty korzystając z głosu, mając pewność, że Rewole DICTATE Cię zrozumie. W połączeniu z wysokiej jakości sprzętem, Rewole DICTATE staje się niezawodnym narzędziem do profesjonalnego dyktowania, pozwalając tworzyć teksty mając wolne ręce.

Sprawdź cennik i wybierz pakiet,
który Ci pasuje

Dzięki platformie Rewole dotrzesz do każdego. Napędza nas najlepsza technologia

Rewole DICTATE powstało we współpracy z firmą NEWTON Technologies i jest oparte na opracowanym i rozwijanym przez nich przez lata rozwiązaniu. Gwarantuje to wysoką jakość ugruntowanej na rynku technologii. 

newton logo

Dzięki platformie Rewole dotrzesz do każdego. Rewole DICTATE Cię zrozumie

Dyktuj swobodnie tekst w większości głównych języków słowiańskich.

dictate pl

Polski

dictate czechy

Czeski

dictate slowacja

Słowacki

dictate slowenia

Słoweński

dictate serbia

Serbski

dictate chorwacja

Chorwacki

SPIESZ SIĘ ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Chcesz być z nami w stałym kontakcie? Zapisz się do naszego newslettera by jako pierwszy otrzymać informacje o szczególnych ofertach, promocjach i wyjątkowych wydarzeniach, które organizujemy!